وبینار معرفی و آشنایی با نحوه برگزاری استارتاپ دانش آموزی اسباب بازی برگزار شد
  برگشت

وبینار معرفی و آشنایی با نحوه برگزاری استارتاپ دانش آموزی اسباب بازی در سطح کشور برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آنلاین، دکتر سعید سرکاراتی، معاون دانش آموزی باشگاه مواردی در خصوص برنامه های حوزه دانش‌آموزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ارائه کردند و سپس دکتر احمدزاده، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان یزد و برگزار کننده مسابقه مذکور، مطالبی را در خصوص استارتاپ ها، تاریخچه استارتاپ ها در ایران، جایگاه صنعت اسباب بازی در اقتصاد دنیا، آموزش هایی که قرار است به دانش آموزان ارائه شود، مطالبی را ارائه کردند و در خصوص روند اجرای مسابقه توضیحاتی را بیان نمودند و به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

دکتر احمدزاده گفت استارتاپ دانش آموزی اسباب بازی توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان یزد با همکاری مدرسه اشتغال سما یزد به صورت رایگان برای دانش آموزان و در سطح ملی برگزار خواهد شد و جوایز قابل توجهی به برگزیدگان اعطاء خواهد شد. همچنین قرار است هماهنگی لازم جهت هدایت تیم های برگزیده به مراکز رشد دانشگاه انجام شود.

شایان ذکر است این جلسه آنلاین به منظور معرفی و آشنایی با استارتاپ دانش آموزی اسباب بازی با حضور 155 نفر از روسای باشگاه سما مراکز استان، برخی از مسئولین و رابطین پژوهشی مدارس سما در سطح کشور تشکیل شد.


فایلهای پیوستی :

فایل مربوط به ' پوستر استارتاپ اسباب بازی دانش آموزی ' را از اینجا دانلود کنید
کد خبر:    2265
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۵/۰۴- ۱۵:۴۷         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -