برگزاری نخستین اجلاس تبیین سند اجرایی مدارس الگوی در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان
  برگشت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد زنجان، نخستین اجلاس تبیین سند اجرایی مدارس الگوی دانشگاه آزاد اسلامی در زنجان با حضور دکتر علیرضا فیروزفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان برگزار شد.

دکتر فیروزفر در این اجلاس با بیان اینکه مهمترین هدف از راه اندازی مدارس الگو احیای فرهنگ اسلامی و ایرانی است، گفت: شاکله اصلی تعلیم و تربیت در دوران کودکی و نوجوانی شکل می گیرد و مهمترین هدف از راه اندازی مدارس الگوی دانشگاه آزاد اسلامی احیای فرهنگ اسلامی و ایرانی است.

وی با اشاره به اهمیت راه اندازی مدارس الگوی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: با توجه به اهمیت دوران دانش آموزی، برای راه اندازی مدارس الگوی دانشگاه آزاد اسلامی مطالعات و بررسی های بسیاری انجام شده و تجارب مدارس موفق کشور مورد مطالعه قرار گرفته و از این مدارس بازدید شده است. بر این باور هستیم می توانیم به آموزش و پرورش کمک کنیم.

دکتر فیروزفر تصریح کرد: معلم، محیط آموزشی، خانواده، دوستان و همسالان نقش برجسته ای در موفقیت دانش آموزان و آینده آنان دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان افزود: نقطه آغاز مدارس الگوی دانشگاه آزاد اسلامی با اعتقاد، باور و پشتکار بوده و همه کسانی که در این مسیر گام بر می دارند، صادقانه تلاش می کنند.

دکتر فیروزفر تأکید کرد: زنجان ظرفیت های بسیاری برای راه اندازی این مدارس دارد که خوشبختانه مورد توجه مسئولان قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: مدارس الگوی دانشگاه آزاد اسلامی در زنجان از مهر ماه سال جاری پذیرش دانش آموز خواهد داشت.


فایلهای پیوستی :

فایل مربوط به ' بدون عنوان ' را از اینجا دانلود کنید
کد خبر:    2246
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۳/۲۱- ۱۰:۳۵         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -