برگزاری هجدهمین نمایشگاه پژوهش وفن بازار وزارت علوم
  برگشت

دانشجویان و دانش آموزان محترم برای ثبت نام در نمایشگاه به لینک زیر مراجعه نموده و حتما گزینه عضویت در باشگاه را پر نمایند

فرم شرکت در نمایشگاه

با احترام، به منظور ارائه جدیدترین فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما، در محل نمایشگاه بین المللی تهران همزمان با هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار دانشگاه برگزار می گردد. لازم است جهت برگزاری با شکوه این نمایشگاه و حضور فعال مجموعه سما در آن، به موارد زیر توجه شود:

  1. اطلاعات مربوط به آثار، اختراعات و دستاوردهای پژوهشی مربوط به دانش آموزان، دانشجویان و کارکنان مجموعه سما که ترجیحاً طی دو سال اخیر تولید شده اند (از مهر 1394) و نمونه فیزیکی آن ساخته شده است، از طریق ایفرم «ثبت آثار نمایشگاه هفته پژوهش 96» مندرج در پورتال پژوهشی آموزشکده ها به نشانی pajohesh.sazman-sama.org حداکثر تا تاریخ 96/8/8 اقدام شود.
  2. امور پژوهشی سازمان سما پس از بررسی آثار ثبت شده، موارد منتخب جهت شرکت در نمایشگاه را مشخص نموده و به مراکز آموزشی و فرهنگی سما واحدهای مربوطه اطلاع رسانی خواهد نمود.
  3. ارسال نمونهی ساخته شده و فیزیکی آثار جهت حضور در نمایشگاه الزامی است.
  4. مراکز آموزشی و فرهنگی سما واحدها می بایست با مراجعه به سامانه ارزیابی فناوری ایران به نشانی www.irantechhub.ir نسبت به ورود اطلاعات محصولات فناورانه اقدام نمایند.
  5. تامین هزینه های مربوط (ایاب و ذهاب، اسکان، پذیرایی، حمل و نقل، پست و ...) برای شرکت دانشجویان و کارکنان آموزشکده های سما در نمایشگاه از محل ردیف 4 جدول شماره 3 آیین نامه تخصیص بودجه پژوهشی آموزشکده ها به شماره 2-2/826/25 تاریخ 93/3/12و برای شرکت دانش آموزان و کارکنان مدارس سما محل ردیف 2 جدول شماره 1 آیین نامه تخصیص بودجه پژوهشی مدارس به شماره 2-2/828/25 تاریخ 93/3/13 امکان پذیر است.

فایلهای پیوستی :

فایل مربوط به ' بخشنامه شرکت در نمایشگاه ' را از اینجا دانلود کنید
کد خبر:    140
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۶/۰۸/۰۷- ۱۵:۳۸         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۶/۰۸/۰۷- ۱۶:۰۲