اختصاص مقام دومین مخترع برتر جهان به دانشجوی عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان سما کرج
  برگشت

اختصاص مقام دومین مخترع برتر جهان به دانشجوی عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان سما کرج

مسابقات جهانی فدراسیون بین المللی مخترعین 2017 به میزبانی کره جنوبی برگزار شد و مقام دومین مخترع برتر جهان به دانشجوی سما کرج اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی سما، پدرام فروغی شاد عضو باشگاه پژوهشگران خوان و نخبگان سما پس از کسب عنوان های مختلفی نظیر مخترع برتر سال، دانشجوی برتر کشور، پژوهشگر برتر سال و جوان برگزیده کشور با راهیابی به این مسابقات و اخذ پذیرش و دعوتنامه رسمی از فدراسیون بین المللی مخترعین کره جنوبی با حمایت سازمان جوانان و جمعیت هلال احمر از سوی فدراسیون بین المللی مخترعین جمهوری اسلامی ایران به این دوره از مسابقات اعزام شد.

فروغی شاد، دانشجوی مخترع سما دانشگاه آزاد اسلامی کرج و عضو فعال سازمان جوانان به همراه هم تیمی خود عبدالله عزت ور در این جشنواره بین المللی شرکت کرد و با عرضه اختراع سیستم زنجیر چرخ صفحه ای اتوماتیک که در بسیاری از نمایشگاه ها و جشنواره های داخلی نیز رونمایی و حائز رتبه شده و دارای گواهینامه تاییدیه علمی از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران نیز هست، موفق به کسب عنوان مخترع برتر جهان و مدال نقره این جشنواره بین المللی شد.

فروغی شاد مدیر مسئول و دبیر دائمی المپیاد ملی صنعتگران رباتیک و مکاترونیک (ARMO CUP) بوده و اکنون مشاور جوان شهردار کرج، مشاور جوان مجمع معتمدین استان البرز و مدیر کارآفرینی مرکز آموزش های تخصصی خانه صنعت و معدن استان البرز است.

 

کد خبر:    144
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۶/۰۹/۱۳- ۱۰:۲۸         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -