تشکیل کارگاه آموزشی در سیزدهمین دوره مسابقه ربوکاپ
  برگشت

با توجه به برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ از تاریخ 14 تا 18 فروردین ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های تهران  و نياز به آموزش و ترويج كارگروهي و آشنايي دانش آموزان به علوم پايه و پيشرفت آنان در يادگيري علم نوين، كميته فني بخش کاربردی مسابقات "ایران اپن "به منظور آشنایی دانش آموزان ، اولیا و مربیان مدارس اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی در محل مسابقات این بخش نموده اند.
این کارگاه ها در دو گروه و رده سنی ٦تا ٩ سال (B)و ٩ تا ١٤ سال(A) برگزار خواهد شد وعلاقه مندان می توانند به صورت خانوادگی یا به همراه مدرسه در این کارگاه ها شرکت نمایند
در پایان کارگاه گواهی حضور دوره کوتاه مدت از طرف کمیته ملی ربوکاپ به دانش آموزان تقدیم خواهد شد و از دانش آموزان برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.
جهت انجام امور مربوط به ثبت نام فرم excel  پیوست  را کامل کرده  و حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 96/12/22 به ایمیل research@sazman-sama.org ارسال نمایید .
 لازم به ذکر است برای مدارس سما هزینه ثبت نام هر تیم دانش آموزی 6 نفره 360 هزار تومان خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت امور پژوهشی سازمان سما و شماره های داخلی 1028 و 1135 تماس حاصل نمایید.


فایلهای پیوستی :

فایل مربوط به ' بدون عنوان ' را از اینجا دانلود کنید
کد خبر:    159
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۶/۱۲/۲۱- ۱۴:۱۵         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۶/۱۲/۲۱- ۱۴:۱۸